___ÇUBUKBEY ANADOLU LİSESİ___
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

___ÇUBUKBEY ANADOLU LİSESİ___

...

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  .  

KENDİNİZİ TANITIN

2 posters
YazarMesaj
d.i.d.e.m____
Admin
Admin

İş/Hobiler : öss,geometri,mat2
Lakap : piskopatmısın kızım ya

KENDİNİZİ TANITIN Empty
MesajKonu: KENDİNİZİ TANITIN   KENDİNİZİ TANITIN EmptyÇarş. Eyl. 10, 2008 8:15 am

KENDİNİZİ TANITIN KAÇINCI SINIF OLDUĞUNUZ, TENEFÜSLERDE GENELDE OKULUN NERESİNDE BULUNDUĞUNUZ, SEVDİĞİNİZ SEVMEDİĞİNİZ HOCA HANGİSİ ,UFAKTA KENDİNİZ HAKKINDA KİŞİSEL BİLGİ VERİRSENİZ SÜPER OLUR Wink
http://cubukbey-anadolu-lis.yetkinforum.com
d.i.d.e.m____
Admin
Admin

KENDİNİZİ TANITIN Empty
MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITIN   KENDİNİZİ TANITIN EmptyÇarş. Eyl. 10, 2008 2:34 pm

elazığda yaşamıyorum 18 yaşında öss mağduruyum ...
Misafir
Misafir
Anonymous

KENDİNİZİ TANITIN Empty
MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITIN   KENDİNİZİ TANITIN EmptyC.tesi Eyl. 13, 2008 11:25 pm

Tenefüs'te hep kantin'de bulunurum çünkü hocalar beni çok konuşturmak durumunda bırakıyor e bende acıkıyorum insaf yok hocalarda....

bende Elazığ'lıyım site'yi tesadüfen buldum hıdır sever lisesi mezunuyum ne yazıkki..

ben megolomanlar kendimi öve öve anlatmaktan hoşlanmam kısacası beni zamanla siz iyi tanırsınız...
kısacası...hakkımda söylenecek sözlerin tamamını tükettim.kelimeler tüm büyüsünü kaybetmişken sessiz avazlara sığınıyorum...yalnızlık canıma yoldaş valizimde boşvermişlikler..dilimde amansız türküler..bir bedende bir düzineyim...bir ruhta bin..oyuncaklarla yaşama gülümsemek için geç bir zaman artık...şimdi cümlelerle oynuyor beynim...bu oyunda hep düşüp kalkıyorum...her yanım yara bere..her yanım vurgun..tehlikeli bir oyunda ölüm kalım savaşı vererek mutsuzluk diziyorum. Dizgim hatalı, harflerim kırık…Harflerle örülmüş duvarlarım var benim.Cümlelerimin içine seni gömüp susuyorum.. Wink
elisabeth
Admin
Admin
elisabeth

KENDİNİZİ TANITIN Empty
MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITIN   KENDİNİZİ TANITIN EmptyPaz Eyl. 14, 2008 12:18 am

kelimeler tüm büyüsünü kaybetmişken sessiz avazlara sığınıyorum...
çok güzel bi cümle
http://www.ardatrn.ailesiyiz.biz
Misafir
Misafir
Anonymous

KENDİNİZİ TANITIN Empty
MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITIN   KENDİNİZİ TANITIN EmptyPaz Eyl. 14, 2008 5:25 pm

siyah.süt demiş ki:
Melancolia demiş ki:
Tenefüs'te hep kantin'de bulunurum çünkü hocalar beni çok konuşturmak durumunda bırakıyor e bende acıkıyorum insaf yok hocalarda....

bende Elazığ'lıyım site'yi tesadüfen buldum hıdır sever lisesi mezunuyum ne yazıkki..

ben megolomanlar kendimi öve öve anlatmaktan hoşlanmam kısacası beni zamanla siz iyi tanırsınız...
kısacası...hakkımda söylenecek sözlerin tamamını tükettim.kelimeler tüm büyüsünü kaybetmişken sessiz avazlara sığınıyorum...yalnızlık canıma yoldaş valizimde boşvermişlikler..dilimde amansız türküler..bir bedende bir düzineyim...bir ruhta bin..oyuncaklarla yaşama gülümsemek için geç bir zaman artık...şimdi cümlelerle oynuyor beynim...bu oyunda hep düşüp kalkıyorum...her yanım yara bere..her yanım vurgun..tehlikeli bir oyunda ölüm kalım savaşı vererek mutsuzluk diziyorum. Dizgim hatalı, harflerim kırık…Harflerle örülmüş duvarlarım var benim.Cümlelerimin içine seni gömüp susuyorum.. Wink

hoşgeldiniz umarım eğlenceli vakit geçirirsiniz isim neydi
umarım öyle olur adım faruk sizlerde diğer üyelerde adını söyler umarım iyi günler..
Misafir
Misafir
Anonymous

KENDİNİZİ TANITIN Empty
MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITIN   KENDİNİZİ TANITIN EmptyCuma Eyl. 19, 2008 1:49 pm

tenefüste genelde wc de olurum alt wcnin kadrolu elemanıyım...
hemen hemen tüm hocaları severim...ama tarih ve milli güvenlik hocası dehşet bişey...
15 yaşındayım...
çıbıkefendiliyim.... Very Happy
Misafir
Misafir
Anonymous

KENDİNİZİ TANITIN Empty
MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITIN   KENDİNİZİ TANITIN EmptyCuma Ekim 03, 2008 12:55 pm

ben ceyda 11 yaşındayım okulda en çok kantinde bulunurum boy 156 cm
Misafir
Misafir
Anonymous

KENDİNİZİ TANITIN Empty
MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITIN   KENDİNİZİ TANITIN EmptyCuma Ekim 10, 2008 9:14 pm

Ben Mustafa tenefüste genelde koridordayımdır. Hemen hemen bütün hocaları seviyomda Bilgisayarcıdan şüphem var Question
elisabeth
Admin
Admin
elisabeth

KENDİNİZİ TANITIN Empty
MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITIN   KENDİNİZİ TANITIN EmptyPtsi Ekim 20, 2008 4:22 pm

SADECE KONYLA İLGİLİ ŞEYLER KONUŞALIM LÜTFEN...
Misafir
Misafir
Anonymous

KENDİNİZİ TANITIN Empty
MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITIN   KENDİNİZİ TANITIN EmptySalı Ara. 02, 2008 4:40 pm

vaLLa bi minik bi kızın sayesinde üYe oLdum cadımı cadı bi kız adıda ceydaymış Smile eLazığ fıRat uniVeRsitesi öğResncisiyiM ayRıca çubukbeYin en zeKi insanı Ü.FaRuk aKçaKayanın KUzisiyim Smile
d.i.d.e.m____
Admin
Admin

KENDİNİZİ TANITIN Empty
MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITIN   KENDİNİZİ TANITIN EmptySalı Ara. 02, 2008 5:40 pm

cRayzous demiş ki:
vaLLa bi minik bi kızın sayesinde üYe oLdum cadımı cadı bi kız adıda ceydaymış Smile eLazığ fıRat uniVeRsitesi öğResncisiyiM ayRıca çubukbeYin en zeKi insanı Ü.FaRuk aKçaKayanın KUzisiyim Smile

umarım eğlenceli vakit geçirirsiniz
Misafir
Misafir
Anonymous

KENDİNİZİ TANITIN Empty
MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITIN   KENDİNİZİ TANITIN EmptySalı Ara. 02, 2008 5:43 pm

benDe umaRım Very Happy
Misafir
Misafir
Anonymous

KENDİNİZİ TANITIN Empty
MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITIN   KENDİNİZİ TANITIN EmptySalı Ara. 02, 2008 7:48 pm

HUHU BİZİ UNUTTUNUZ
Misafir
Misafir
Anonymous

KENDİNİZİ TANITIN Empty
MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITIN   KENDİNİZİ TANITIN EmptySalı Ara. 02, 2008 7:49 pm

cRayzous demiş ki:
PŞTTTT SEN KİME CADI DİYON YA OYARIM SENİ TAMAM MI NASI ALDIN BU SİTEYİ? OYACAKLA OYCAM SENİ BURAKHAN GİBİ
Misafir
Misafir
Anonymous

KENDİNİZİ TANITIN Empty
MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITIN   KENDİNİZİ TANITIN EmptySalı Ara. 02, 2008 7:50 pm

gitarist demiş ki:
tenefüste genelde wc de olurum alt wcnin kadrolu elemanıyım...
hemen hemen tüm hocaları severim...ama tarih ve milli güvenlik hocası dehşet bişey...
15 yaşındayım...
çıbıkefendiliyim.... Very Happy
ÇIBIK DEYİL ÇUBUK TÜRKÇEN DEMİ YOK BE
Misafir
Misafir
Anonymous

KENDİNİZİ TANITIN Empty
MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITIN   KENDİNİZİ TANITIN EmptySalı Ara. 02, 2008 8:11 pm

10,30 YAŞINDAYIM,OKULADA EN ÇOK ARKA TARAFDA VE GİZLİ YERİMİZDE OLURUM,YAVUZ HOCADAN KORKARIM,KENDİMİ SEVERİM(NARSİSTİM)
elisabeth
Admin
Admin
elisabeth

KENDİNİZİ TANITIN Empty
MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITIN   KENDİNİZİ TANITIN EmptyÇarş. Ara. 03, 2008 5:21 pm

neresiymiş o gizli yer bizim 3 senede keşfedemediğimiz bi yer kalmadı ben sana söyliyim gizli değildir orası Very Happy
Misafir
Misafir
Anonymous

KENDİNİZİ TANITIN Empty
MesajKonu: Geri: KENDİNİZİ TANITIN   KENDİNİZİ TANITIN EmptyÇarş. Ara. 03, 2008 8:20 pm

gizli işte adı üstünde söyleyemem

KENDİNİZİ TANITIN
1 sayfadaki 1 sayfası