___ÇUBUKBEY ANADOLU LİSESİ___
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

___ÇUBUKBEY ANADOLU LİSESİ___

...

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  .  

eylem sizce nasıl bir şarkıcı?

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

eylem sizce nasıl bir şarkıcı? Empty
MesajKonu: eylem sizce nasıl bir şarkıcı?   eylem sizce nasıl bir şarkıcı? EmptyC.tesi Eyl. 13, 2008 11:51 pm

1984 londra doğumlu. r&b tarzında şarkıları, mezzo soprano ses ve 3 oktav vokal yeteneğine sahip. vocal tech school eğitim gördü. 2 yıl sanat kursunda sahne aldı. (btec)“steamy knights” isimli kız grubunda yer aldı. 2002 eurovision şarkı yarışmasında son 8 e kalan şarkı first night ile büyük ilgi topladı. black history month lewisham tiyatrosunda performansıyla başarı grafiğini yükseltti. western union yunanistan reklam kampanyasındaki fotomodellik yaptı. ingiltere’de yayınlanan ve raiting rekorları kıran x-faktör programı içerisinde yer alan pop star yarışmasında 50 bin kişi arasından ilk 50 ye kaldı. playstation reklamı, kanal 4 reklamı, lisa roxanne, streets, third edge, appleton sister’ ın müzik videoları ve kısa film “son perde” de rol aldı.. mazes & wind chimes : physical theatre’ da ( açık hava performansı dans performansı sergiledi.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: eylem sizce nasıl bir şarkıcı?   eylem sizce nasıl bir şarkıcı? EmptyC.tesi Eyl. 13, 2008 11:52 pm

severim şarkısını
d.i.d.e.m____
Admin
Admin

İş/Hobiler : öss,geometri,mat2
Lakap : piskopatmısın kızım ya

MesajKonu: Geri: eylem sizce nasıl bir şarkıcı?   eylem sizce nasıl bir şarkıcı? EmptyPtsi Eyl. 15, 2008 6:50 pm

sesiyle değilde vücuduyla gündeme gelen saçma şarkı sözleri olan şarkıda sadece kafiye uyumuna özen gösteren içeriğe önem vermeyen sevmediğim biri

En son siyah.süt tarafından Salı Eyl. 16, 2008 12:43 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://cubukbey-anadolu-lis.yetkinforum.com
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: eylem sizce nasıl bir şarkıcı?   eylem sizce nasıl bir şarkıcı? EmptySalı Eyl. 16, 2008 12:38 pm

ama gerçekten ilgi çekici bayan ben kulağa hoş gelen müziği dinlerim ama eylem'in hiç bir şarkısını sevmıyorum hatırlarsanız elazığ konserinede gelmişti herkes hayran kalmış şarkılarına değil kendisine =)
işte elazığ böyle bir memleket...
elisabeth
Admin
Admin
elisabeth

MesajKonu: Geri: eylem sizce nasıl bir şarkıcı?   eylem sizce nasıl bir şarkıcı? EmptyCuma Eyl. 19, 2008 4:28 am

Misafir demiş ki:
ama gerçekten ilgi çekici bayan ben kulağa hoş gelen müziği dinlerim ama eylem'in hiç bir şarkısını sevmıyorum hatırlarsanız elazığ konserinede gelmişti herkes hayran kalmış şarkılarına değil kendisine =)
işte elazığ böyle bir memleket...

biz ilgilenmmeiştik o konserle yanılmıyorsam o sıra emre aydın konseriyle uğraşıyorduk...
http://www.ardatrn.ailesiyiz.biz

eylem sizce nasıl bir şarkıcı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» eylem turkish delight