___ÇUBUKBEY ANADOLU LİSESİ___
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

___ÇUBUKBEY ANADOLU LİSESİ___

...

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  .  

Eurovision'a Gitse Dünya'yı Yıkarmış!..

2 posters
YazarMesaj
d.i.d.e.m____
Admin
Admin

İş/Hobiler : öss,geometri,mat2
Lakap : piskopatmısın kızım ya

Eurovision'a Gitse Dünya'yı Yıkarmış!.. Empty
MesajKonu: Eurovision'a Gitse Dünya'yı Yıkarmış!..   Eurovision'a Gitse Dünya'yı Yıkarmış!.. EmptyPaz Haz. 07, 2009 4:55 pm

Beyazıt Öztürk ile Meral Okay'ın birlikte sundukları 'Nası Yani' programının konuğu, şarkıcı Hande Yener idi. Beyaz, konuğuna Eurovision şarkı yarışmasına katılmayı düşünüp düşünmediğini sordu. Hande Yener, "Ben çok ciddiye alırım, doğal olarak; en az herkes kadar. Çok değişik ve büyülü bir şey tabii ki düşünürüm, hazırlarım öyle bir şey olsa" diye konuştu.

DÜNYAYI YIKARIM

Eurovision şarkı yarışmasında iyi bir sunum hazırlayabileceği bir ekibinin de hali hazırda var olduğunu ifade eden Hande Yener, "Dünyayı çok etkileyecek bir şey yapabileceğime inanıyorum" ifadelerini kullandı. Meral Okay ise, Hande Yener'in istekli sözleri üzerine "Yetkililere duyururuz" diyerek TRT'ye mesaj yolladı. Beyazıt Öztürk, Eurovision'un gidenin başını da yiyen bir noktaya varabileceğini hatırlatınca Hande Yener'in cevabı bir hayli iddialıydı:

BEN ALIŞIĞIM

Beyazıt Öztürk, Eurovision'a katılacak olan kişiye hem öncesinde hem de sonrasında bir çok eleştiri yapıldığını hatırlatınca Hande Yener, "Ben zaten Eurovision yaşamını her gün yaşıyorum. Bu mücadeleyi vermeye başladığımdan beri zaten hani 'öyle giyinmesin böyle yapsın' falan bunlar hep oldu. Bunları ben çok yaşadığım için Eurovision'daki eleştiriler her halde alışık olduğum şeyler olur" dedi.

(İnternethaber)
http://cubukbey-anadolu-lis.yetkinforum.com
salih9323

Eurovision'a Gitse Dünya'yı Yıkarmış!.. Empty
MesajKonu: Geri: Eurovision'a Gitse Dünya'yı Yıkarmış!..   Eurovision'a Gitse Dünya'yı Yıkarmış!.. EmptyPerş. Haz. 18, 2009 2:43 pm

1 sayfadaki 1 sayfası